درباره ما

شرکت دایاتِک کساء در سال 1389 تاسیس گردید و فعالیت خود را با مجوزسازمان نظام صنفی با اخذ نمایندگی محصولات اداری و صنعتی Zerotech تایوان آغاز نمود و تاکنون بعنوان يكي از شرکتهای فعال در این زمینه مشغول بکار میباشد.

این شرکت در سال 1391 با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت   TRENDnetآمریکا، ضمن تامین تمام تجهیزات شبکه با گارانتی پنج ساله ، با داشتن کارشناسان مجرب توانسته است در زمینه ارائه اطلاعات فنی ، طراحی ، مشاوره ، نصب و راه اندازی به شرکتها ، سازمانها و کارخانجات سهم بزرگی را ایفا كند.

 

زمینه های فعالیت شرکت عبارتند از:

  • مشاوره ، طراحی و پیاده سازی شبکه های LAN
  • مشاوره ، طراحی و پیاده سازی شبکه های Wireless
  • مشاوره و طراح پروژه های امنیت فیزیکی و نظارت تصویری دیجیتال
  • مشاوره و طراحی اتاق سرور و ارائه تجهیزات ویژه آن نظیر KVM و KVM over IP
  • تامین و پیاده سازی تین کلاینت ، مینی کامپیوتر لمسی و ال سی دی لمسی در ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی، مراکز نظامی، صنعتی، آموزشی و ...

 

هدف و امید اصلی ما در این فعالیت، ارائه مشاوره و خدمات مناسب برای مصرف کنندگان جهت تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات با توجه به نیاز های کاربردی آنان بوده و با این امید که بتوانیم مصرف کنندگان اینگونه کالا ها را با تنوع محصولات و ویژگی ها و کاربری آنها آشنا نماییم.

 

درباره TRENDnet

 

از سال 1990 شرکت ترندنت با ارائه راه حل های خود توانسته است امکاناتی فراهم سازد که کاربران قادر باشند در هر نقطه و  با هر پهنای باند لوازم جانبی شبکه و اطلاعات چند رسانه ای خود را به اشتراک بگذارند. همچنین شرکت ترندنت با ارائه محصولات با کیفیت متنوع از جمله تجهیزات شبکه ای کابلی و بی سیم، فیبر نوری، سوئیچ، KVM، دوربین های تحت شبکه،Print Server، PowerLine، Bluetooth، PoE و لوازم جانبی چند رسانه ای، رضایت مصرف کنندگان و کاربران خانگی و اداری خود را تا حدود زیادی بدست آورده است.

شعبه مرکزی ترندنت در شهر تورانس واقع در ایالت کالیفرنیا می باشد، شرکت ترندنت نمایندگان فعال بسیاری در نقاط بسیاری از اروپا، آفریقا، خاور دور و نیزدر خاورمیانه دارد. یکی از اساسی ترین مولفه های موفقیت شرکت ترندنت مدیریت کیفیت محصولات تولیدی آن است که این باعث کسب رضایت بسیاری از مشتریان ما گردیده است.

شرکت ترندنت با بیش از 250 نماینده فعال در 120 کشور جهان با ارائه پشتیبانی حرفه ای و عملکرد استثنائی در کسب رضایت مشتریان نام خود را در زمره یکی از بهترین شرکت های تولید کننده و ارائه دهنده خدمات شبکه ای قرار داده است. شرکت ترندنت یکی از سریعترین پیشرفت کنندگان در عرصه ارائه خدمات شبکه ای در بین دیگر شرکت ها، علاوه بر موارد ذکر شده همواره به صورت فعال در تلاش جهت کاهش ایجاد خطرات زیان آور زیست محیطی بوده است؛ محصولات ترندنت به دلیل سازگاری با محیط زیست با کسب نشان RoHS از اتحادیه اروپا و نیز مطابقت محصولات بابخشنامه WEEE نشان دهنده این است که این شرکت احترام خاصی به حفظ محیط زیست و تلاش در توسعه طبیعت ارزشمند کره زمین می باشد.

مهندسان شرکت ترندنت با بیش از 20 سال پشتکار و تجربه توانسته اند به تکنولوژی برش لبه ای دست پیدا کنند که این امر سبب یکپارچه شدن سخت افزار دستگاه های تولید شده در این شرکت گریده است. قابل ذکر است شرکت ترندنت با همکاری بسیار نزدیک با شرکت های بزرگیچون Intel، Hp، AMD و Microsoft در جهت  ارائه راه حل و یکپارچه ساختن و نیز تسهیل در استفاده از امکانات شبکه ای قدم های بسیارمفیدی برداشته است. تعریف راه حل هایی در جهت توانمند سازی کاربران در استفاده از نرم افزار ها در اشتراک گذاری و مدیریت مطمئن و بهتر شبکه از دیگر اقدامات این شرکت می باشد.

www.trendnet-me.com